Thumba ndaj Alketa Vejsiut, blogeri i njohur bën krahasimin: Monologët e saj besohen sa datat e skadencës

Ndaje

Festivali i Kenges çeli siparin mbrëmjen e djeshme, ndërsa ka patur menjehere kritika dhe nga personazhet e njohura per menyren sesi është organizuar.

Olti Curri i cili njihet për komentet e tij dhe thumbat ndaj VIP-ave nuk ka lënë as prapa Alketën, e cila ishte ajo që moderoi gjithë festivalin ne naten e pare.

Alketa Vejsiu një moment ia ka kushtuar shqiptarëve që kalojë shumë sakrifica brenda apo jashtë Shqipërisë për të mbijetuar.

Ajo foli për vështirësitë që kalojnë shqiptarët, për ata që lënë vendin dhe për ata  që largohen, duke thënë se ata që vendosin të qëndrojnë këtu duan të punojnë për vendin  e tyre.

Keto fjale blogerit nuk i kane pelqyer dhe i jane dukur shumë të stërthana dhe ndaj nuk ka lene pa thene diçka:

…Monologët prekëse të Alketës drejtuar shqiptarëve, janë të besueshëm aq sa datat e skadencës në supermarket.”-ka shkruar Olti.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje