Tag: alketa

Mustafa Nano-Alketa Vejsiut: Mos mendo se je heroinë, zbrit me këmbë...

Mustafa Nano monologun e tij në “Provokacija” ia ka kushtuar Alketa Vejsiut. Prezantuesja mori pjesë në festivalin e Sanremos, dhe ka qenë orët e...

VIDEO/Edhe Luana i kthen përgjigje Alketa Vejsiut pas komenteve për jetën...

Postimet e Alketës për Xhemin dhe motrat Vjollca terhoqen vemendjen e te gjitheve,kjo per shkak se Alketa u tregua shume hakmarrese ndaj atyre qe...

FOTO/Në lojë hyn dhe Getoari, këngëtari nxehet keq me Alketën pas...

Postimet në revistën e Alketa Vejsiut që prej ditës së djeshme po bëjnë bujë në media online. Pas postimit për Xhemi Shehun, në revistën...

Pas Xhemit Alketa kapet me Luanën dhe Vjollcën: Nuk po shtojmë...

Pas Xhemit, një tjetër postim po merr vëmendjen e këtë herë në qendër janë Marina dhe Luana. Alketa Vejsiu duket se i ka kthyer...

Thumba ndaj Alketa Vejsiut, blogeri i njohur bën krahasimin: Monologët e...

Festivali i Kenges çeli siparin mbrëmjen e djeshme, ndërsa ka patur menjehere kritika dhe nga personazhet e njohura per menyren sesi është organizuar. Olti Curri...

FOTO/”Festivalin e RTSH-së e fiton Elvana”, Alketa Vejsiu reagon pas akuzave

Ka patur akuza të forta për organizimin e festivalit të RTSH-së madje dhe pretendime se fituesi është i përcaktuar, ku përflitet se do të...

Jo vetëm në Tv Klan, Alketa dhe Vera nënshkruajnë kontratë me...

Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka janë padyshim dyshja e cila bën gjithmonë mrekulli në ekranet shqiptare me programe të suksesshme. Duke qënë prej kohësh në...

FOTO/”Më preku shumë”, këngëtarja bën gjestin e bukur ndaj ‘tarameles’ së...

Ka nisur fushata për të mbledhur fonde për Xhejsonin e Piter Panit, personazhit shumë të dashur nga publiku. Alketa Vejsiu ishte ajo që njoftoi për...

“Tarameles” së famshme i ndryshon jeta, Alketa premton surpriza të mëdha

Xhejson i Kurthit të Piter Panit padyshim është kthyer në personazhin më të dashur për publikun shqiptar. Fakti që Xheison nuk e shqipton dot shkronjën “K”...