FOTO/”Festivalin e RTSH-së e fiton Elvana”, Alketa Vejsiu reagon pas akuzave

Ka patur akuza të forta për organizimin e festivalit të RTSH-së madje dhe pretendime se fituesi është i përcaktuar, ku përflitet se do të fitojë Elvana Gjata.

Pas këtyre zërave, së fundmi ka reaguar vetë Alekta Vejsiu, së cilës bashkë me Vera Grabockën u eshte besuar organizimi këtë vit. Përmes opsionit pyetje-përgjigje në Instastory, moderatorja i është përgjigjur jo vetëm fansave por edhe akuzave në drejtim të saj.

‘Presim të shikojmë korrektësi. Që besojmë se do të ketë sa të jetë në duart e tua’, ka shkruar njëri nga ndjekësit, ndërsa Alketa ia kthen: ‘Patjetër! Fitore me meritë!’.

Një ndjekës tjetër ka sugjeruar që festivali të ketë meritokraci.’Të siguroj për këtë’, është përgjigjur Alketa.

//DRONI.al’/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje