VIDEO/ Burri gjen gruan në shtrat me tjetrin, shikoni çfarë iu bën

Një video shokuese, që është bërë hit në internet, shfaq një burrë që ka kapur gruan e tij me të dashurin e saj, të zhveshur në dhomën e gjumit.

Burri i tërbuar nuk tregon mëshirë ndaj gruas së tij tradhtare. Ai kishte marrë me vete disa shokë në momentin që e zunë çiftin së gafil.

Videoja, e shikuar rreth një milion herë në rrjetet sociale kineze, besohet të jetë filmuar në Provincën Guangdong në Kinë.

Gruaja e zhveshur qan me të zë të lartë gjatë gjithë videos. Shikojeni videon më poshtë:

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje