EMRA/ Korçë, babai sulmon dhe plagos me thikë djalin

Një ngjarje në një familje në Korçë, për pak sa nuk ka përfunduar në tragjedi.

Ka qenë babai, që ka sulmuar dhe plagosur me thikë djalin e tij.

Ngjarja, sipas të dhënave paraprake, mësohet se ka ndodhur në familjen Sulejmani.

Babai, Ylli Sulejmani, për motive ende të pazbardhura dhe në rrethana të paqarta, ka goditur të birin e tij, Reanto Sulejmani, me thikë në qafë.

Ndërsa agresori është shoqëruar në komisariat, i biri i tij, Renato Sulejmani, ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje