Tag: burri godet gruan

VIDEO/ Burri gjen gruan në shtrat me tjetrin, shikoni çfarë iu...

Një video shokuese, që është bërë hit në internet, shfaq një burrë që ka kapur gruan e tij me të dashurin e saj, të...

“Nuk durohej më ajo diktaturë”/Historia e shqiptares që dhunohej prej 18...

Mora guximin se nuk durohej me ajo diktaturë, shkova në Komisariatin e Policisë dëshmova gjithë vuajtjet që kanë ndodhur në 18 vjet, tmerret që...

Gruaja e goditur me sqepar: T’a fal apo t’a lë në...

Antoneta Myrtaj, e cila u dhunua me sqepar nga bashkëshorti i saj Ferik Myrtaj, ka frikë për jetën e saj. 56-vjeçarja nga Memaliaj është shprehur...

Krim në familje godet në Lushnje, burri qëllon me thikë gruan...

Në Dushk të Lushnjes ka ndodhur një krim i rëndë në familje. Kryefamiljari ka qëlluar me thikë, bashkëshorten dhe djalin 18 vjeç. Ngjarja ka...