Tag: tradheti

“Gruaja më tradhtoi me shefin tim, kolegun dhe fqinjin! A mund...

Një grua pati guximin që ti tregojë bashkëshortit për të gjitha tradhtitë që kishte kryer, por duke i kërkuar që t’ia nisin nga e...

U përfol se e tradhëtoi me ish-deputetin, reagon për herë të...

Prej ditës së djeshme në mediat rozë po qarkullon lajmi se aktorja Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesës së saj tre-vjeçare me bashkëshortin...

Vrasja në Zall Bastar/ Ja çfarë ka vendosur të bëjë burri...

Gjykata e Tiranës vendosi të lërë në burg Esat Canin për vrasjen e Arben Gjeçit, ndërsa për motrën e tij, Elidën, vendosi “Arrest shtëpie”. E...

VIDEO/ Burri gjen gruan në shtrat me tjetrin, shikoni çfarë iu...

Një video shokuese, që është bërë hit në internet, shfaq një burrë që ka kapur gruan e tij me të dashurin e saj, të...

Në këto shtete duhet ta mendosh mirë tradhtinë bashkëshortore

Të tradhëtosh bashkëshortin është ende e paligjshme në disa shtete. Shumica e shteteve tradhtinë bashkëshortore e përcaktojnë si akt mashtrimi. Dënimet për këtë akt ndryshojnë...

“E dua por ka tjetër”, 22-vjeçarja nuk ndahet dot prej djalit...

Një vajzë 22-vjeçare ka treguar historinë e saj të dashurisë me një djalë i cili njëkohësisht ishte i lidhur prej 3 vitesh me një...

Hyri lakuriq në pishinë me dy femra, 21-vjeçarja ther për vdekje...

Një vajzë e zemëruar ka goditur të dashurin për vdekje pasi e akuzoi që ka qëndruar lakuriq me disa femra të tjera në një...

E dashura pa fotografinë time në një treshe dhe më …

Letra drejtuar psikologes :  E dashura ime e pa një foto timen në një treshe dhe më flaku tutje. Tani e kuptoj se sa shumë...

ROZE/Ja si të zbuloni nëse partneri ju ka tradhtuar

Vajza, të të tradhtojë partneri nuk është fundi i botës. Asnjëherë nuk duhet ta lëshoni veten, nëse dikush ka treguar mungesë respekti dhe dashurie...

HISTORI/Ja si e tradhëtova burrin me pronarin e tij…

Përshëndetje, dua të tregoj edhe unë historinë time, jo për tu hapur apo për të pastruar ndërgjegjen, por për të ditur më shumë reagimet...