Tag: plazhi

Dy të vdekur në plazhet e Durrësit, dallgët rrezikojnë pushuesit

Një pushuese 50-vjeçare humbi jetën në plazhin e Durrësit ndërsa një I ri vdiq në gjirin e Lalzit gjatë ditës së sotme. 50-vjecarja është futur...

Oriola dhe Kejvina postojnë fotot nga plazhi, dy modelet provokojnë me...

Me të ardhur vera dhe vajzat e Showbizzit nuk kane vonuar duke ekspozuar linjat e tyre perfekte trupore me bikini qe ua nxjerrin me...

Po riparonte murin e banesës, lë plazhin e Durrësit pa drita

Ishte duke punuar për rregullimin e një muri rrethues, teksa la pa drita një zonë të madhe të plazhit në Durrës. Sot, rreth ores 12:00,...

Oraret kur nuk duhet të dilni në plazh

Rrezet e forta të dielit në stinën e verës mund të shkaktojnë sëmundje të rrezikshme të lëkurës. Për këtë arsye, dermatologët këshillojnë që nga...

Fundjava e plazhit/Radhë të gjata në aksin Tiranë-Durrës, ja si t’iu...

Aksi rrugor që lidh Tiranën me Durrësin sërish do të jetë shkaku i bllokimeve dhe vonesave në qarkullimin e automjeteve. Edhe sot si e dielë,...

FOTO/ Kapelet e plazhit, modelet që duhet të keni patjetër gjatë...

Kapelet janë një “must have” për verën, të cilat nuk mund t'i lini kurrsesi për në momentin e fundit. Jo vetëm në bregdet, ose...