Tag: plazhi

Oraret kur nuk duhet të dilni në plazh

Rrezet e forta të dielit në stinën e verës mund të shkaktojnë sëmundje të rrezikshme të lëkurës. Për këtë arsye, dermatologët këshillojnë që nga...

Fundjava e plazhit/Radhë të gjata në aksin Tiranë-Durrës, ja si t’iu...

Aksi rrugor që lidh Tiranën me Durrësin sërish do të jetë shkaku i bllokimeve dhe vonesave në qarkullimin e automjeteve. Edhe sot si e dielë,...

FOTO/ Kapelet e plazhit, modelet që duhet të keni patjetër gjatë...

Kapelet janë një “must have” për verën, të cilat nuk mund t'i lini kurrsesi për në momentin e fundit. Jo vetëm në bregdet, ose...