Tag: vdesin

Tragjike, dy vëllezër shqiptarë vdesin nga Covid brenda 3 ditëve

Një tragjedi ka ndodhur në familjen Qafleshi nga Dragashi. Brenda tri ditësh kjo familje ka humbur dy persona si pasojë e koronavirusit. Vëllezërit Shemsedin dhe...

Tragjike në New York, çifti shqiptar humbet jetën në aksident

Një çift shqiptar kane humbur jeten tragjikisht ne New York. Mediat e huaja bëjnë me dije se makina me të cilën udhëtonte çifti shqiptar Muharem...

Ndodh në Peqin, dy të moshuarit rezultojnë pozitiv me koronavirus pas...

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Peqin, ku pas vdekjes është marrë përgjigja e tamponit për dy të moshuar. Abc News shkruan se dy...

EMRAT/Dy vëllezërit vdesin brenda natës nga koronavirusi

Dy vëllezër nga Peja kanë ndërruar jetë brenda një natë në fshatin Novosellë. Mësohet se viktimat janë Mustafë dhe Zekë Zekaj, respektivisht 85 dhe 78...

Ishin në pritje të ekzekutimit me vdekje, tetë të burgosur vdesin...

Të paktën tetë të dënuar me vdekje në një burg të Kalifornisë, kanë humbur jetën nga koronavirusi, duke e dërguar në 15 numrin e...

EMRAT/Shembet miniera në Artanë, humb jetën tragjikisht inxhinieri dhe punonjësi

Dy punonjës në minierën e Artanës kanë humbur tragjikisht jetën si pasojë e një shembjeje që ndodhi gjatë punës. Ministria e Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë,...

DETAJE/50 shqiptarë në SHBA humbën jetën nga COVID-19

Numri i viktimave shqiptarë nga Kosova, Mali i zi, dhe Maqedonia e Veriut në ShBA të cilët kanë humbur jetën si pasojë e COVID-19...

Tragjedi në kohën e pandemisë/Avioni me mjekë dhe furnizime mjekësore merr...

Një aeroplan i vendosur në Tokio u rrëzua ndërsa po dilte nga Aeroporti Ndërkombëtar Ninoy Aquino në qytetin Filipine të Manila të Dielën, ku...

Tragjedi në familje: Babai humb jetën nga koronavirusi, të nesërmen edhe...

Një oficer i rapartit të imigracionit në Heathrow dhe vajza e tij vdiqën nga koronavirusi brenda 24 orëve. Punëtori i Terminalit 3, Sudhir Sharma, 61...

Tragjedi në Bulqizë, bombola e gazit i merr jetën nënës dhe...

Policia zbardh ngjarjen e rende te ndodhur në Bulqizë. Tre pjesëtarë të një familjeje, nëna me dy fëmijët,  humbën jetën si pasojë e helmimit...