Tag: vdesin

FOTO/ Qirinj në nder të 14-vjeçarit shqiptar dhe babait të tij...

Dhjetra shokë të klasës së djalit 14-vjeçar shqiptar, i cili humbi jetën bashkë me babain e tij në një aksident kanë zhvilluar homazhe ditën e...

Tragjike/ Vajzat binjake që babai i dinte gjallë, u gjetën të...

Konfirmohet se dy vajzat e vogla binjake janë viktima të zjarrit të madh të 23 korrikut që ra në lindje të Atikës. Mediat britanike shkruajnë...