Tragjike në New York, çifti shqiptar humbet jetën në aksident

Një çift shqiptar kane humbur jeten tragjikisht ne New York.

Mediat e huaja bëjnë me dije se makina me të cilën udhëtonte çifti shqiptar Muharem Frluckaj, 52 vjeç dhe bashkëshortja e tij, Bisere Frluckaj, 47 vjeçe, është përmbysur dhe si pasojë e plagëve të marra kanë humbur jetën dy bashkëshortët.

Dy viktimat banonin në Bronx. Gruaja humbi jetën në vend, kurse i shoqi që ishte në timon, u dërgua urgjent në spital, ku dhe ndërroi jetë. Shoferi i makinës tjetër u dërgua në një spital në Teaneck, me lëndime të lehta.

Detektivët po shqyrtojnë aksidentin për të zbuluar arsyet që e shkaktuan.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje