Tag: vdesin

Aksident i rëndë në Gjermani, humbin jetën dy motrat shqiptare

Një aksident i rëndë u ka marrë jetën dy motrave nga Kosova. Sipas burimeve të Indeksonline viktimat që humbën jetën në këtë aksident janë motra,...

Vdes nëna dhe foshnja në Tiranë, dyshohet nga AH1N1

Një grua shtatzënë ka ndërruar jetë në Senatorium ditën e sotme. Shkak për vdekjen e saj dyshohet se është bërë virusi  AH1N1. Gruaja e prekur...

Merr flakë makina pas aksidentit, digjen të gjallë tre emigrantë

Tre emigrantë të paligjshëm janë viktimat e një aksidenti tragjik natën e së mërkurës në rrugën nacionale afër Kavalës. Makina në të cilën udhëtonin gjithësej...

Tragjedi në Greqi, treni bën copë 4 emigrantë

rupat e 4 personave janë gjetur të coptuar nga treni. Ngjarja me pamje horror ka ndodhur në Komotini të Greqisë. Sipas hetimeve dyshohet se personat...

VIDEO/ Treni kalon përmes turmës gjatë festivalit, mbi 50 të vdekur

Të paktën 50 persona kanë gjetur vdekjen, pjesa më e madhe e tyre pas shtypjes nga turma, pasi një tren kaloi mbi një turmë...

Përmbyset autobusi, vdesin të gjithë pasagjerët

Të paktën 50 persona kanë gjetur vdekjen pasi një autobus me të cilin udhëtonin nga kryeqyteti kenian Nairobi për në Kisumu, në perëndim, doli...

VIDEO/Nip e dajë vdiqën në pus, banori: Policia nuk pranoi, u...

Dy persona, nip e dajë përkatësisht 21 dhe 35 vjeça, kanë humbur jetën pasi ranë në një pus uji.  Faxweb ka zbuluar identitetin e...

Vrau prindërit dhe motrën 13-vjecare, rrëfehet Blerta: Ja pse e bëra...

Policia e Maqedonisë ka arritur në përfundim të zbardhjes së shkaqeve që çuan 28-vjeçaren Blerta Pocesta të vret në mënyrë makabre babanë, nënën dhe...

Muaji i mjaltit kthehet në tragjedi, çifti i sapomartuar vdes në...

Një çift i sapomartuar nga Utah ka humbur jetën në një aksident me makinë pasi nusen e zuri gjumi në timon. Ata po shkonin...

LAJMI I FUNDIT/Aksident i rëndë në Rroskovec, makina përplas për vdekje...

Dy persona kanë humbur jetën në një aksident rrugor në fshatin Arapaj të Roskovecit. Viktimat janë kushërinjtë Amarildo Fogani dhe Festim Fogani. Mësohet se ata...