Tag: spital

FOTO/Këngëtari shqiptar shtrohet në spital, i nënshtrohet operacionit

Këngëtari shqiptar, Ramadan Krasniqi i është nënshtruar dje një operacioni. Kjo pasi në rrjetet sociale po qarkullon një foto, ku ai shihet i shtruar...

FOTO/Ditëlindja e trishtë e Rudina Dembacajt: Sot do jem tek dera...

Rudina Dembacaj nuk e mban asnjehere larg publikut jeten e saj private duke bere me dije here pas here cdogje qe ndodh me jeten...

Mes pacientëve të tjerë, mjeku i QSUT-së me koronavirus futet në...

Një mjek i Hematologjisë në QSUT rreth 56 vjeç i cili ka rezultuar me koronavirus është futur në intubim. Mesohet se mjeku me inicialet A.P...

Detajet mbi pacientët në spital, sa është mosha mesatare e të...

Rritja rekord e rasteve te reja me koronavirus ne 24 oret e fundit eshte shoqeruar edhe me shtim te shtrimeve ne spitalin Infektv ne...

Sherr mes adoleshentëve në Durrës, përfundojnë në spital 3 prej tyre

Policia njofton se ka ndodhur nje sherr ne Durres, me plagosjen e dy personave. Te plagosurit jane dy adoleshente dhe jane demtuar me thike. Informacion/Durrës Më...

LAJM I FUNDIT/Plagosen dy persona në Maliq, dërgohen në spital pas...

Policia ben me dije detajet e para te nje ngjarje te rende te ndodhur afer Maliqit. Sipas njoftimeve, jane demtuar dy persona, te cilet...

Rastet e infektimit me koronavirus në spital, Spahia: Dështimi i pushtetit...

Brenda 24 oreve te fundit, pati nje shtim te rasteve me koronavirus, ku 13 prej tyre ishin brenda spitalit te QSUT me paciente dhe...

FOTO/Mirush Kabashi në karrige me rrota në spital, artisti i madh...

Një tjetër artist i çmuar per vendin tone eshte i semure dhe vuan nga nje semundje e rende prej 2 vitesh. Behet fjale per te...

Shqiptari gjendet nga fqinjët i larë në gjak, detajet e para...

Një shqiptar 65-vjeçar është gjetur i plagosur rënë në kokë dhe në gjoks, mbrëmjen e djeshme në Artemida, Greqi. Shqiptari emri i të cilit nuk...

VIDEO/77-vjeçarja nga Fushë-Kruja del nga Infektivi, fiton betejën me COVID 19

Një nënë 77-vjeçare nga Fushë-Kruja ka lënë ambientet e Spitalit Infektiv dhe është rikthyer pranë familjes së saj. Lajmin e ka shpërndarë vetë ministrja e...