FOTO/Ditëlindja e trishtë e Rudina Dembacajt: Sot do jem tek dera e spitalit…

Ndaje

Rudina Dembacaj nuk e mban asnjehere larg publikut jeten e saj private duke bere me dije here pas here cdogje qe ndodh me jeten e saj. Sot, moderatorja ka treguar se ditëlindjen e saj do e kalojë tek dera e spitalit, ku ndodhet i shtuar edhe babai i saj duke i thënë se e do shumë.

Ditëlindja ime sot, do jetë tek dera e spitalit, duke të të thënë “Të dua Ba”! Je i vetmi njeri që kam adhuruar gjithmonë! Të dua shumë!❤️”– shkroi Rudina, e cila e shoqëroi postimin me disa foto përkrah babait të saj.

Në fund të muajit maj, moderatorja njoftoi se i ati ishte shtruar në spital për shkak të problemeve shëndetësore.

Ajo publikoi një foto teksa mban dorën e babait të saj si dhe falënderime për bluzat e bardha që po kujdesen për të.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje