Tag: spital

FOTO/Suita presidenciale e Donald Trump në spital, zbardhet kura e parë...

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është shtruar në qendrën spitalore të ushtrisë amerikane “Walter Reed”, pranë Uashingtonit për trajtim mjekësor...

Çfarë po ndodh në burgun e Peqinit? Edhe Klement Balili shtrohet...

Klement Balili apo i njohur ndryshe Eskobari i Ballkanit është shtruar në spitalin e burgut në Peqin, bëjnë të ditur burime për Top Channel.....

Gjyqtarja e arrestuar kërkon leje për të shoqëruar vajzën në spital:...

Mimoza Margjeka, gjyqtarja ne arrest shtepie, pasi akuzohet se ka marrë 6 mijë euro për të liruar nga qelia një të dënuar, ka kërkuar...

Kujdes nga lojërat në telefon/Ema Andrea ndan eksperiencën e saj: “Je...

Aktorja e njohur Ema Andrea është revoltuar pasi ka marrë një telefonatë anonime nga një vajzë, e cila është prezantuar si punonjëse e spitalit...

5 javë në terapi intensive, gazetari i njohur tregon eksperiencën e...

Gazetari i njohur, Mark Simoni, ka 5 javë që është në terapi intensive te “Shefqet Ndroqi”, pasi është i prekur nga Covid-19. Në një intervistë...

Tmerr në Greqi/Pacienti shqiptar godet me thikë infermieren dhe vetëhidhet nga...

Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e të hënës në spitalin Attica të Athinës në Greqi. Një pacient shqiptar i identifikuar si Petro Çako 59-vjeç...

Nëndrejtori i spitalit Rajonal të Gjirokastrës rezulton pozitiv për Covid-19

Nëndrejtori i spitalit Rajonal në Gjirokastër ka rezultuar pozitiv për Covid-19 ditën e sotme. Nuk dihet ende se nga mund ta ketë marrë virusin. Nga...

‘Nuk u lejua nga shteti të shkonte për kurim në Itali’,...

Nje histori e dhimbshme pa nje fund te lumtur per nje 3 vjeçar nga Shqiperia. Sipas informacioneve, vogelushi ka nderruar jete, ne pamundesi per...

“4 maternitete përzënë shtatzanën nga Librazhdi”,Denoncimi i fortë: Ngjarje tronditëse, kalvari...

Katër maternitete, duke filluar nga ai i Librazhdit, i Elbasanit dhe dy të Tiranës e kanë refuzuar nje grua me argumentin se ishte e...

Enigmë vdekja e 36-vjeçares në Durrës, familja hap dyert e mortit

Mbetet ende enigmë shkaku i vdekjes së 36-vjeçares Margarita Keçi nga Shijaku, për të cilën dy mjekë të qendrës shëndetësore të këtij qyteti po...