Tag: rudina dembacaj

FOTO/Rudina Dembacaj e dashuruar, zbulon pyetjen që i bën çdo mëngjes...

Rudina Dembacaj sapo zyrtarizoi marredhenien e saj me Mark Frrokun, nuk e ka fshehur dashurine e tij per te. Sipas saj Marku ka qenë mbështetja...

Rudina Dembacaj poston momentet me Mark Frrokun, fjalët e tij e...

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj duket se ndodhet në momentet e saj më të mira sa i takon gjendjes shpirtërore të plotësuar nga gjysma...

FOTO/Rudina Dembacaj humbet babain, mesazhi prekës i aktores

Nga rrjetet sociale, aktorja Rudina Dembacaj ka bërë me dije se ka humbur babain e saj. Kujtojmë se prej kohësh Rudina kishte bërë me...

FOTO/Ditëlindja e trishtë e Rudina Dembacajt: Sot do jem tek dera...

Rudina Dembacaj nuk e mban asnjehere larg publikut jeten e saj private duke bere me dije here pas here cdogje qe ndodh me jeten...

Karantina e Rudinës me Mark Frrokun dhe me zenka, moderatorja tregon...

Pas deklarimit te lidhjes, Rudina Dembacaj nuk e fsheh raportin e mire qe ajo ka me te dashurin e saj Mark Frroku. Ditet e...

Rudina Dembacaj video me vjehrrin, aktorja tregon me këto pamje raportin...

Aktorja Rudina Dembacaj vazhdon te tregoje detaje nga lidhja me Mark Frrokun ku publikon foto të ndryshme nga përditshmëria, vetëm ose me partnerin. Së fundmi...

FOTO/Rudina flet për herë të parë për marrëdhëniet mes Aleksit dhe...

Ne kushtet e karantines, VIP-at dhe personazhet e njohur shqiptare kane gjetur metoda te ndryshme per te qendruar aktive dhe koherente dhe me ndjekesit...

Rudina Dembacaj: Dyshoj se unë e Marku kemi kaluar koronavirus

Në një lidhje direkte me “Shqipëria Live”, aktorja e humorit, Rudina Dembacaj rrëfeu se së bashku me partnerin e saj, Mark Frrokun druhen se...

FOTO/Rudina Dembacaj me dedikime për Mark Frrokun në postimin e fundit:...

Rudina Dembacaj e ka treguar prej kohesh dashurine e saj te madhe per Mark Frrokun, ish-deputetin e njohur. Nuk mungojne dedikimet per dashurine dhe as...

FOTO/Duke u puthur në publik, Rudina dhe Marku shijojnë romancën jashtë...

Ata të dy nuk e fshehin me dashurine e tyre pas berjes publike te lidhjes ne fillim te ketij viti.Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku...