FOTO/Rudina Dembacaj e dashuruar, zbulon pyetjen që i bën çdo mëngjes Mark Frrokut

0Shares
0

Rudina Dembacaj sapo zyrtarizoi marredhenien e saj me Mark Frrokun, nuk e ka fshehur dashurine e tij per te.

Sipas saj Marku ka qenë mbështetja më e madhe dhe i ka qëndruar shumë pranë pas humbjes së babait. Së fundmi, në një postim në llogarinë e saj në Instagram, Rudina ka publikuar dy foto ku shfaqet me Markun duke shijuar kafen e mëngjesit nën rrezet e diellit.

Por, krahas fotos ajo ka zbuluar pyetjen që i bën çdo mëngjes partnerit: “Unë çdo mëngjes ,kam të njëjtën pyetje: Mark si ka mundësi, jam kaq e bukur?! 😂 Kush e gjen si përgjigjet ai?! “ –shkruan moderatorja shqipare.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje