Tag: Mark frroku

FOTO/Rudina Dembacaj surprizohet nga Mark Frroku, ish-deputeti i propozon për martesë...

Aktorja Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku së fundmi kanë vendosur ta finalizojnë me martesë lidhjen e tyre te bujshme. Lajmin e ka bërë të...

FOTO/Rudina Dembacaj e dashuruar, zbulon pyetjen që i bën çdo mëngjes...

Rudina Dembacaj sapo zyrtarizoi marredhenien e saj me Mark Frrokun, nuk e ka fshehur dashurine e tij per te. Sipas saj Marku ka qenë mbështetja...

Rudina Dembacaj poston momentet me Mark Frrokun, fjalët e tij e...

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj duket se ndodhet në momentet e saj më të mira sa i takon gjendjes shpirtërore të plotësuar nga gjysma...

Karantina e Rudinës me Mark Frrokun dhe me zenka, moderatorja tregon...

Pas deklarimit te lidhjes, Rudina Dembacaj nuk e fsheh raportin e mire qe ajo ka me te dashurin e saj Mark Frroku. Ditet e...

FOTO/Rudina flet për herë të parë për marrëdhëniet mes Aleksit dhe...

Ne kushtet e karantines, VIP-at dhe personazhet e njohur shqiptare kane gjetur metoda te ndryshme per te qendruar aktive dhe koherente dhe me ndjekesit...

Rudina Dembacaj: Dyshoj se unë e Marku kemi kaluar koronavirus

Në një lidhje direkte me “Shqipëria Live”, aktorja e humorit, Rudina Dembacaj rrëfeu se së bashku me partnerin e saj, Mark Frrokun druhen se...

VIDEO/Rudina Dembacaj nuk i ndahet vajzës së Mark Frrokut, të përqafuara...

Rudina Dembacaj u përfol shumë pas bërjes publike te lidhjes me Mark Frrokun. Ajo vijon te jete ne qender te vemendjes per shkak dhe...

FOTO/Rudina Dembacaj me dedikime për Mark Frrokun në postimin e fundit:...

Rudina Dembacaj e ka treguar prej kohesh dashurine e saj te madhe per Mark Frrokun, ish-deputetin e njohur. Nuk mungojne dedikimet per dashurine dhe as...

FOTO/Duke u puthur në publik, Rudina dhe Marku shijojnë romancën jashtë...

Ata të dy nuk e fshehin me dashurine e tyre pas berjes publike te lidhjes ne fillim te ketij viti.Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku...

FOTO/Nuk fshihen më as në publik, Rudina ia merr valles me...

Të dashuruarit më të ri të  Showbizzit, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë festuar mbrëmjen e djeshme Shën Valentinin në një ambient romantik në...