Rudina Dembacaj poston momentet me Mark Frrokun, fjalët e tij e motivojnë

0Shares
0

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj duket se ndodhet në momentet e saj më të mira sa i takon gjendjes shpirtërore të plotësuar nga gjysma e saj, partneri Mark Frroku.

Së fundmi, me një postim në rrjetet sociale, ku ka pozuar me kokën mbështetur në supin e tij, Rudina tregon se Frroku është mbështetja më e madhe dhe këshilluesi i saj më i mirë.

“Veshtiresite te forcojne zemer… keshtu me thote çdo dite!”, shkruan moderatorja krahas fotos.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje