VIDEO/Rudina Dembacaj nuk i ndahet vajzës së Mark Frrokut, të përqafuara dhe të lumtura

Ndaje

Rudina Dembacaj u përfol shumë pas bërjes publike te lidhjes me Mark Frrokun. Ajo vijon te jete ne qender te vemendjes per shkak dhe te marredhenies te ngushte qe ajo  ka me femijet e tij.

Mbrëmjen e djeshme moderatorja një video ku shfaqet me Ertën të përqafuara teksa realizojnë një set fotografik dhe këndojnë.

Jam prezantuar me fëmijët e Markut. Tashmë jemi një familje. Nuk e di nëse do t’ja dal të jem afër vendit të nënës së tyre, por jam një shoqe shumë e mirë. Nuk është e lehtë të arrish t’u kthesh buzëqeshjen fëmijëve dhe prindërve të Markut pas lëndimit që kanë përjetuar, por unë ja kam arritur mrekullisht”, është shprehur ne nje studio televizive Rudina.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje