FOTO/Rudina flet për herë të parë për marrëdhëniet mes Aleksit dhe Frrokut

Ndaje

Ne kushtet e karantines, VIP-at dhe personazhet e njohur shqiptare kane gjetur metoda te ndryshme per te qendruar aktive dhe koherente dhe me ndjekesit e tyre.

Rudina Dembacaj eshtë nje prej tyre, e cila eshte mjaft aktive në llogarinë e saj në Instagram, ku ndiqet nga mijëra ndjekës. Së fundmi aktorja ka organizuar rubrikën pyejte –përgjigje me ndjekësit e saj.

Dhe sigurisht shumë pyetje asaj i janë drejtuar në lidhje me ish bashkëshortin e saj dhe për të dashurin aktual Markun.

Një nga pyetjet drejtuar nga ndjekësit në Instagram lidhej pikërisht me raportin e Vikit dhe të atit: sa shpesh takohen babë e bijë gjatë një jave? “Sa herë të dojë dhe sa herë ta kërkojë Viki”, është shprehur Rudina.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje