FOTO/Rudina Dembacaj surprizohet nga Mark Frroku, ish-deputeti i propozon për martesë në një vend përrallor

0Shares
0

Aktorja Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku së fundmi kanë vendosur ta finalizojnë me martesë lidhjen e tyre te bujshme.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Rudina, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale. Ajo ka treguar se ka pranuar propozimin për martesë nga partneri i saj duke thënë “Po”.

Madje aktorja nuk ka ngurruar të postojë dhe fotografitë nga ky moment me të vertëtë special për të.

“I kishe menduar të gjjtha, çdo moment, çdo detaj dhe ja dole mbanë, të më surprizoje dhe të mē bëje kaq të lumtur sërish… As në ëndrrat më të bukura nuk e kisha imagjinuar kaq perfekt këtë moment. Falemnderit Zotit që të kryqëzoi në jetën time! Të dua shumë❤️ P.S. I thashë PO!“, shkruan Rudina Dembacaj krahas fotove.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje