FOTO/Duke u puthur në publik, Rudina dhe Marku shijojnë romancën jashtë shtetit

0Shares
0

Ata të dy nuk e fshehin me dashurine e tyre pas berjes publike te lidhjes ne fillim te ketij viti.Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kane pranuar se jane ne nje lidhje dashurie dhe se fundmi vemendja e mediave qendron ende tek ata të dy.

Ditën e djeshme çifti u nisën për një udhëtim dhe Rudina sapo zbuloi se ata ndodhen në Belgjikë ku kanë vizituar një ekspozitë.

Rudina hedh here pas here foto nga momentet me te, siç shihet në fotot e mëposhtme, kur ajo ka shkëmbyer dhe puthje.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje