EMRI/E aksidentoi dhe e la në rrugë, zbulohet viktima në Fushë Krujë

Ndaje

Një aksident ndodhi mbrëmjen e kaluar aksin rrugor Fushë Krujë-Milot ku fillimisht u tha se si pasojë mbeti i plgaosur një person.

Por nga burime zyrtare, mësohet se i plagosuri ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në orët e para të ditës së sotme si pasojë e plagëve të rënda që kishte marrë. Viktima është Agustin Marku 40 vjeç.

Drejtuesi i makinës tip ‘Opel’ me targa SH 25 97 E dyshohet sipas policisë që të ketë qenë dhe shkaktari i aksidentit.

Ai ka përplasur motorin me të cilin po udhëtonte 40-vjeçari dhe më pas një makinë tip ‘Benz’ e ka përplasur nga pas ‘Opeli’-n.Vetë drejtuesi i ‘Opelit’ ka deklaruar se nuk e pa motorin, dhe nuk e ka kuptuar se si ka ndodhur ngjarja.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje