Tag: ish deputeti

Infektohet me Covid-19 mjeku i njohur dhe ish-deputeti i Kuvendit

nfektohet me koronavirus një mjek kirurg në qytetin e Elbasanit. Bëhet fjalë për mjekun Bujar Kllogjri. Ende nuk dihen detaje rreth gjendjes së tij shëndetësore,...

“Rama sfidon ambasadoren Kim”, Gjata nxjerr pamjet: Në krahë me ish-deputetin...

Nje detaj nga takimet e fundit te kryeminsitrit Edi Rama ne Vlore, nuk i ka shpetuar Clirim Gjates. Sekretari per Ceshtjet ligjore veren pranine...

PD denoncon bllokimin e punimeve në gjimnazin e Durrësit, ish-deputeti: Lajmi...

Ish-deputeti Gent Strazimiri i ndodhur përpara rrënojave të shkollës “Qemal Mici” në lagjen 16-të të qytetit të Durrësit, denoncoi mungesen e ndertimeve ne shkolle...

“Duhet mbështetje financiare”, Ish-deputeti: Qeveria pa plan për arsimin, ja çfarë...

Ne nje reagim te fundit, ish-deputeti Luçiano Boçi shprehet se qeveria është mjaftuar me publikimin e rregullave anti-covid që duhet t’i nënshtrohen nxënësit dhe...

Vetëm në një video, ish-deputeti sjell dështimet e qeverisë në shëndetësi

Ish-deputeti Bardh Spahia publikon videon, ne te cilen rreshton dështimet e Edi Ramës sipas tij në shëndetësi. Ai e cileson si një dështim gjigand që...

“Deklarata bombë”, Ish-deputeti për ri infektimin e mjekut: Tani do të...

Tritan Shehu eshte ndalur sot tek rasti i riinfektimit te nje mjeku me koronavirus, çka per te eshte nje lajm “bombe” qe nuk duhet...

“Nxënësit nuk janë të sigurtë”, Ish-deputeti: Helmimi i përsëritur nuk është...

Helmimi i nxenesve ne Fier eshte perseritur serish brenda 10 ditësh dhe kjo ngjarje ka marre vemendjen e madhe te ish-deputeteve te opozites, te...

“Prokuroria të nisë hetimet për helmimin në Fier”, PD akuzon...

Helmimi i nxënësve në shkollën Janaq Kilica vijon te jete nje ngjarje per te cilen kreu i degës së PD në Fier, Luan Baçi...

“2 viktima në Itali nga koronavirusi”, Ish-deputeti ngre alarmin për rrezikun...

Italia i ka konfirmuar zyrtarish dy viktimat e para nga koronavisuri dhe vendi eshte ne alarm per te perballuar perhapjen e virusit ne njerez...

FOTO/Duke u puthur në publik, Rudina dhe Marku shijojnë romancën jashtë...

Ata të dy nuk e fshehin me dashurine e tyre pas berjes publike te lidhjes ne fillim te ketij viti.Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku...