Tag: lidhje

‘“75 milionë për inceneratorët, por vendi është i mbytur në...

Në lidhje live nga selia e PD, lideri i opozitës Lulzim Basha foli sot për inceneratorët në një intervistë me gazetarin Enkel Demi në Abcnews. Basha akuzoi...

FOTO/Ndodh për herë të parë, ja si studiuesit arrijnë të përdorin...

Deri me tani lidhja me internet eshte mundesuar kudo, por nen uje ishte e pamundur. Gjjithsesi ka lajme te mira dhe te habitshme. Shkencëtarët kanë...

Këshilli i Sigurisë bën ‘bashkë’ Metën, Ramën dhe Bashën, ja detajet...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto nga mbledhja online e Këshillit të Sigurisë Kombëtare. Në foto duket komunikimi mes kryeministrit Rama, liderit opozitar Lulzim...

VIDEO/”Tradhëtar kush del në rrugë”, Rama paralajmëron: Do i futim në...

Kryeminsitri Edi Rama ka dale serish ne nje lidhje live nga shtepia e tij, ne orarin kur fillon zyrtarisht shtetrrethimi ne te gjithe Shqiperine. Rama...

FOTO/Duke u puthur në publik, Rudina dhe Marku shijojnë romancën jashtë...

Ata të dy nuk e fshehin me dashurine e tyre pas berjes publike te lidhjes ne fillim te ketij viti.Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku...

FOTO/”Mos harro llokumet”, Moderatorja e sportit deklaron publikisht se është në...

Edhe Hygerta Sako është ne nje marrëdhënie, dhe pse lajmi ka habitur jo pak ndjekësit e saj. Moderatorja e emisioneve sportive, deklaroi vetëm pak kohë...

DETAJE/Dinamika e vrasjes në Kavajë, ish-i dashuri xheloz i gruas qëlloi...

Ngjarja që tronditi Kavajën, pak orë pas mesnatës, ka motiv një xhelozi të viktimës, Dritan Haxholli, ndaj ish-të dashurës me iniciale M.Q. Efektivi i policisë...

FOTO/Pamjet e fundit e nxjerrin zbuluar Bora Zemanin, kapet mat në...

Dita-ditës shtohen provat se dyshja Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë në një lidhje dashurië, ndonëse nga ata të dy nuk kemi ende ndonjë...

VIDEO/Eshtë ndarë me Ronelën? Zerka i paqartë në intervistat e fundit

Ka disa ditë që përflitet se dyshja e njohur Ronela Hajati dhe Young Zerka janë ndarë, pavarësisht së dyshja kurrë se pranoi publikisht se...

FOTO/Arbana i hedh “benzinë zjarrit”, me reagimin e fundit shuan dyshimet...

Ka disa ditë që Arbana Osmani është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga bashkëshorti i saj. Moderatorja dyshohet se ka...