FOTO/Nuk fshihen më as në publik, Rudina ia merr valles me Mark Frrokun për Shën Valentin

Ndaje

Të dashuruarit më të ri të  Showbizzit, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë festuar mbrëmjen e djeshme Shën Valentinin në një ambient romantik në kryeqytet.

Çifti që zyrtarizmi marrëdhënien e tyre pak kohë më parë, duket se nuk fshihet më. Në ambientet e restorantit që të dy kanë hapur së fundmi çifti ka festuar me të pranishmit e tjerë.

E me atmosferën e krijuar, ata ia kanë marrë edhe valles. Ashtu si shihet edhe në fotot e shkëputura nga video, Rudina dhe Marku kërcejnë të pashqetësuar nga sytë e kureshtarëve këngën “Ani more nuse”.  Pamjet jane shperndare nga te ftuarit e tij, por jane rishperndare dhe nga Rudina ne rrjetet sociale.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje