FOTO/Rudina Dembacaj me dedikime për Mark Frrokun në postimin e fundit: Më mban zgjuar natën

Ndaje

Rudina Dembacaj e ka treguar prej kohesh dashurine e saj te madhe per Mark Frrokun, ish-deputetin e njohur.

Nuk mungojne dedikimet per dashurine dhe as fotot e shumta qe ajo hedh ne rrjetet sociale, ku tregon sesa shume e do partnerin e saj te ri.

Rudina ka publikuar së fundmi në profilin e saj të Instagramit, një foto në krah të Markut.Dyshja shihen shumë të buzëqeshur dhe aktorja shkruan se ai është arsyeja pse ajo rri zgjuar gjithë natën.

“Nuk është kafeina ajo që më mban zgjuar gjithë natën. Je ti”, ka shkruar aktorja krahas fotos.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje