FOTO/Mirush Kabashi në karrige me rrota në spital, artisti i madh përfundon radioterapinë

Ndaje

Një tjetër artist i çmuar per vendin tone eshte i semure dhe vuan nga nje semundje e rende prej 2 vitesh.

Behet fjale per te madhin Mirush Kabashi, informacion te cilin sapo e kemi zbuluar, pasi artisti nuk e ka bere asnjehere publike detajet lidhur me shendetin e tij.

Ndërkaq, kjo është një foto nga Spitali Hygeia, postuar nga Oriela Cano, fill pas mbarimit të radioterapisë. Mirush Kabashi shfaqet në karrige me rrota por i buzëqeshur dhe plot jetë.

Artisti ka mbushur 72 vjet dhe ne i urojme te kete jeten e gjate dhe ta kaloje kete çast sa me shpejt.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje