Tag: semundje

Infektohet me COVID-19 futbollisti i kombëtares shqiptare

Ylber Ramadani, mesfushori i kombëtares shqiptare, ka dalë pozitiv me COVID-19. Lojtari i Vejle BK, i cili luan në Danimarkë, do të humbasë ndeshjen...

Mbyllet Biblioteka e Durrësit, konfirmohen me Covid disa punonjës

Janë konfirmuar me Covid-19, katër punonjës të Bibliotekës Publike në Durrës. Infektimi i katër punonjësve ka sjellë edhe mbylljen e institucionit. Siç raportohet, aktualisht i gjithë...

Mësimet e Ralf Gjonit pas shërimit nga koronavirusi: Kam kuptuar gjatë...

Deputeti i opozitës Ralf Gjoni, ka rezultuar negativ në testin e fundit për covid-19. Në facebook ai shkruan se mbrëmjen e djeshme i është...

Infektohet me koronavirus një pedagoge në Gjirokastër

Një pedagoge në Gjirokastër ka rezultuar pozitive me koronavirus. Burime për abcnews.al bëjnë të ditur se bëhet fjalë për një pedagoge në departamentin e...

FOTO/Mirush Kabashi në karrige me rrota në spital, artisti i madh...

Një tjetër artist i çmuar per vendin tone eshte i semure dhe vuan nga nje semundje e rende prej 2 vitesh. Behet fjale per te...

Ish-ministri kërkesë qeverisë: Shpërndajeni këtë suplement falas, që të luftoni koronavirusin

Ish ministri i Bujqësisë Edmond Panariti, me rastin e rrezikut permanent që po përjeton Shqipëria ndaj Koronavirusit, ka sugjeruar qeverinë shqiptare dhe posaçërisht ministrinë...

E zbulon moderatori nga çfarë sëmundje vuan Rama: Mjeku i kish...

Moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”,Arian Çani kete here ka folur pa ndrojtje duke zbuluar disa detaje nga shqetësimet shëndetësore që ka kryeministri ynë. Gjatë...

“Unë vetë jam me kancer, djalin e humba prej të ftohtit…...

Është 37 vjeçe, por duket sikur koha e ka tërhequr zvarrë… flokët i kanë rënë për shkak të sëmundjes së rëndë dhe atyre pak...

Elvis Naçi mban premtimin, 14 vjeçari niset drejt Turqisë falë ndihmës...

Disa ditë më parë emisioni investigativ Stop në Klan, publikoi rastin e trishtë të Renis Muçës, një 14 vjeçari i cili ishte aksidentuar në...

Thirrja prekëse e babait: Im bir po tretet, ju lutem më...

Remzi Muça dhe Bukuroshe Xhediku janë prindër të Renis Muçës 14 vjeç, i aksidentuar në 17 Korrik 2019. Që nga ajo ditë, djali ndodhet...