FOTO/Këngëtari shqiptar shtrohet në spital, i nënshtrohet operacionit

Ndaje

Këngëtari shqiptar, Ramadan Krasniqi i është nënshtruar dje një operacioni. Kjo pasi në rrjetet sociale po qarkullon një foto, ku ai shihet i shtruar në shtratin e një spitali.

Një logo e cila gjendet në çarçafin e shtratit të spitalit, është në formën e zemrës, çka ka shtuar dyshimet se Dani mund t’i jetë nënshtruar një operacioni i cili ka lidhje me enët e gjakut ose me zemrën.

Ndërkohë mësohet se këngëtarit po i qendrojnë pranë në spital miqtë e tij.

Dhe më në fund në një pronocim për ‘GazetënBlic’ këngëtari ka treguar se ka kryer një operacion në zemër dhe për momentin është në spital.

‘Për momentin jam në spital.Gjendja ime është shumë e mirë. Kam kryer një ndërhyrje në zemër ku më janë vendosur ty stenta, por jam mirë tani. Ishalla po dal sa më shpejt nga këtu” është shprehur këngëtari.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje