LAJM I FUNDIT/Plagosen dy persona në Maliq, dërgohen në spital pas sherrit

Ndaje

Policia ben me dije detajet e para te nje ngjarje te rende te ndodhur afer Maliqit. Sipas njoftimeve, jane demtuar dy persona, te cilet jane prere me mjete prerese dhe jane derguar ne spital.

Maliq/Informacion paraprak

Më datë 09.06.2020, në afërsi të kryqëzimit të fshatit Libonik, gjatë një konflikti për motive të dobëta janë dëmtuar me mjete të forta shtetasit B. R., 34 vjeç dhe E. M., 35 vjeç, banues në fshatin Symiz, Maliq, të cilët u dërguan për mjekim në Spital.

Grupi hetimor po kryen veprimet proceduriale dhe po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje