Tag: pronari

Djegia e makinës luksoze në Pogradec, zbardhet dëshmia e pronarit

Një makinë luksoze ‘BMW X6’ është gjetur gjatë natës në Pogradec. Policia ka nisur hetimet në lidhje me këtë ngjarjen, ndërsa është marrë edhe dëshmia...

“Objektivi i atentatit djali im”, Flet pronari i hotelit në Tushemisht:...

Jetmir Muçllari eshte pronari i hotelit te njohur ne Tushemisht, të cilit i është bërë atentat ditën e sotme. Ky i fundit, ka folur...

Detaje nga Tushemishti, dyshohet se u qëllua rreth 100 herë drejt...

Detaje të reja zbardhen nga të shtënat me armë zjarri drejt makinave në parkingun e një hoteli në Tushemisht. Burime per mediat bejne me dije...

Shkon të hapë dyqanin e elektro-shtëpiakeve, gjen gëzhoja fishekësh dhe derën...

Pronari i një biznesi ka bërë denoncim në Policinë e Tiranës këtë mëngjes, pasi është alarmuar kur ka gjetur tek dera e dyqanit, disa...

Arrestohet pronari i lokalit në Vlorë, i gjenden drogë dhe armë...

Një 63-vjeçar është arrestuar nga policia në kuadër të operacionit antidrogë “Panaja”. Burime nga policia bëjnë me dije se 63-vjeçari banues në Vlorë është...

Pas pronarit të lokalit në Elbasan, edhe gruaja e tij del...

Në Elbasan ka shkuar në 12 numri i rasteve të prekur nga Koronavirusi. Sipas burimeve zyrtare pjesa dërrmuese e të prekurve janë banorë të...

Detaje tronditëse nga krimi në Korçë, pronarin e lokalit tentuan ta...

Detaje të reja tronditësë kanë dalë nga vrasja e pronarit të lokalit në Korçë. Burime nga policia bëjnë me dije se 45-vjeçarin, Flamur Duçi,...

EMRI/Gjendet i pajetë pronari i një lokali në Korçë, dyshohet se...

Nje 45-vjecar eshte gjetur i pajete mengjesin e sotem ne Korce.Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 në fshatin Mborje. Burime zyrtare nga policia bene me...

Gjendet i pajetë pronari brenda në lokalin e tij në Lushnjë,...

Nje tjetër ngjarje e rëndë raportohet te kete ndodhur. Pronari i një lokali në Lushnjë është gjetur i pajetë sot në Lushnjë. Mêsohet se viktima është...

FOTO/Aktori shqiptar i Hollivudit bëhet pronar i një ferme kanabisi

Çfarë ndryshimi ka ndodhur në 45 vite. Aktori me origjinë shqiptare, Jim Belushi - i cili u rrit, u bë aktor i njohur, komedian...