FOTO/Aktori shqiptar i Hollivudit bëhet pronar i një ferme kanabisi

0Shares
0

Çfarë ndryshimi ka ndodhur në 45 vite. Aktori me origjinë shqiptare, Jim Belushi – i cili u rrit, u bë aktor i njohur, komedian dhe muzikant (si vëllai i tij legjendar më i madh, Johni) – tani mund të përdorë kanabis, kur të dojë.

(Zakonisht vetëm 2,5 mg THC para se të flejë.)  Zbulohet se ai është tani është pronari i një ferme kanabisi, që e kultivon në një pronë prej 93 hektarësh përgjatë lumit Rogue të Southern Oregon.

Tashmë ai është një nga njerëzit që promovon më shumë marihuanën e fermës së tij.

Hera e parë kur aktori i njohur i Hollivudit, shqiptari Jim Belushi provoi kanabis, ishte koha kur ai ishte ende adoleshent në Wheaton, Illinois.

//DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje