EMRI/Gjendet i pajetë pronari i një lokali në Korçë, dyshohet se u vra

Ndaje

Nje 45-vjecar eshte gjetur i pajete mengjesin e sotem ne Korce.Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 në fshatin Mborje.

Burime zyrtare nga policia bene me dije se pranë lokalit të tij është gjetur i pajetë nga bashkëfshatarët.

Ai është Flamur Duci dhe dyshohet se është vrarë me mjete të forta. Grupi hetimor ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 19.12.2019, rreth orës 07.15, jemi njoftuar se në fshatin Mborje, pranë lokalit të tij është gjetur i pajetë nga bashkëfshatarët, shtetasi F.D., rreth 45 vjeç.

Grupi hetimor ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje