Shkon të hapë dyqanin e elektro-shtëpiakeve, gjen gëzhoja fishekësh dhe derën e thyer

Pronari i një biznesi ka bërë denoncim në Policinë e Tiranës këtë mëngjes, pasi është alarmuar kur ka gjetur tek dera e dyqanit, disa gëzhoja armë zjarri dhe xhamin e derës të thyer.

Shtetasi S.A ka gjetur xhamin e dyqanit të thyer dhe disa gëzhoja arme zjarri pranë tij dhe ka njoftuar menjëherë blutë e Tiranës.

Shtetasi S.A., eshte pronari i një dyqani elektro-shtëpiake.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, si edhe për identifikimin dhe kapjen e autoreve.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje