Djegia e makinës luksoze në Pogradec, zbardhet dëshmia e pronarit

0Shares
0

Një makinë luksoze ‘BMW X6’ është gjetur gjatë natës në Pogradec.

Policia ka nisur hetimet në lidhje me këtë ngjarjen, ndërsa është marrë edhe dëshmia e pronarit Alfred Cenkollari.

Ky i fundit ka thënë në polici se nuk ka konflikte me njeri dhe se beson se djegia e makinës ka qenë aksidentale.

‘Makinën e kam përdorur për një kohë të gjatë, ditën e martë dhe kjo ndoshta ka sjellë defekt në mjet. Nuk kam konflikte me njeri’, është shprehur Cenkollari në polici.

Ai është pronar i një restoranti, një pikje karburanti dhe disa biznese të tjera.Siç duket edhe nga fotot, makina luksoze është djegur në një pjesë të mirë të saj. Policia ka dyshime se zjarri ka qenë i qëllimshëm dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje