Tag: deshmia

DESHMIA/Adiola Lakra nuk pranon se u pagua për të nxjerrë në...

Ne sallen e gjyqit, Adiola Lakra ka deklaruar se nuk ka lidhje me ngjarjen dhe nuk ka pranuar se është paguar për të nxjerrë...

E lidhur dhe me vrasësin dhe me viktimën, zbardhen detajet nga...

Policia ka árrestuar një tjetër të dyshuar që ka marrë pjesë në ekzekutimin mafioz të Hekuran Billës te Komuna e Parisit mbrëmjen e 11...

Zbardhen dëshmitë e mjekëve që operuan vrasësin e biznesmenëve në Laç:...

Jane zbardhur dëshmitë e dy mjekëve, Besim Lama dhe Viktor Marku, që mjekun vrasësin e biznesmenëve Paulin Gjergji Marku dhe Bujar Lika (Hasani), në...

DESHMIA/Eduart Lamaj mohon lidhjen me viktimat: Qëllova për vetëmbrojtje, kisha punë...

Ditën e sotme është zbardhur një pjesë nga dëshmia e Eduard Lamajt, personi i akuzuar si autor i vrasjes së dyfishtë mbrëmjen e 30...

Vrasja e Hekuran Billës/Zbardhet dëshmia e 22-vjeçarit, çfarë tha nipi i...

Sebastiano Mali, nipi 22-vjecar i Prel Markut, ekzekutuar në Angli vite më parë nga Hekuran Billa, ka mohuar të ketë lidhje me ekzekutimin e...

Dëshmia e parë e Ardian Çapjas nga spitali: ‘Më ka hyrë...

Detaje të reja mësohen nga hetimet e policisë dhe prokurorisë së Elbasanit për atentatin ndaj Ardian Çapjas, që u krye gjatë paradites së djeshme...

VIDEO/Dëshmia tronditëse e vajzës nga Maliqi: “Pimë hashash pastaj babi me...

18 vjecarja e abuzuar nga babai i saj në Maliq të Korçës ka dhënë dëshminë e saj për ABC News ku vajza tregon gjithë...

Rrëfehet 22 vjeçari: Vidhnim makina dhe i modifikonim tek servisi i...

Klevis Alla, 22 vjeç është një i penduar i Drejtësisë. Ai ka pranuar të bashkëpunojë dhe dëshmia e tij, të paktën deri tani ka...

Flet babai i dy vëllezërve të vrarë: Servisi u ble me...

Dy vëllezërit Besmir dhe Viktor Haxhia u ekzekutuan pranë tregut të makinave në Shënavlash të Durrësit pasditen e 27 prillit 2020. Në një prononcim për...

Gazetari zbulon se çfarë gjetën hetuesit në telefonin e 2 vëllezërve...

Gazetari i Abc News Artan Hoxha deklaron se hetuesit kanë gjetur një mesazh në telefonin e viktimave në Durrës, që mund të çojë direkt...