Tag: pogradec

Dyshohen dhe 2 raste me koronavirus në Pogradec, merren mostrat për...

Shtohen rastet e dyshuara më koronavirusi në rrethin e Pogradecit. Në qytet janë dy raste të dyshuara, për të cilët po merren mostrat për analiza. ...

Pezulloi qarkullimin drejt Elbasanit, 11 pasagjerë nga Greqia mbeten në rrugë,...

11 banorë nga qyteti i Elbasanit të cilët mbrëmjen e djeshme ishin kthyer nga Greqia, kishin mbetur në rrugë për shkak të bllokimit të...

Pirateri televizive, 37-vjeçarit në Pogradec i sekuestrohen mijëra euro dhe lekë...

Policia e Pogradecit finalizoi operacionin e koduar “Pirateria”, duke sekuestruar një sasi të konsiderueshme lekësh dhe valute, ndërsa është vënë në pranga një 37-vjeçar. Sipas...

I djegin makinën dhe e kërcënojnë që të mos dëshmojë, ngjarja...

Një 40-vjeçar u arrestua nga forcat e policisë së Pogradecit dhe tre persona të tjerë janë shpallur në kërkim pasi kanë kanosur një person. I...

VIDEO/Makina e copëtuar pas aksidentit në Pogradec, një prej shoferëve rëndë,...

Të tjera detaje dalin në dritë nga aksidenti i rëndë që ndodhi mbrëmë në Pogradec, ku si pasojë e përplasjes së dy mjeteve u...

Zjarri në pallatin e vjetër në Pogradec, lëndohet një zjarrfikës, në...

Nga zjarri i rënë në katin e peste te nje pallati në Pogradec, është lënduar një punonjës i shërbimit zjarrfikës, në tentativë për të...

VIDEO/Panik në Pogradec, flakët përfshijnë katin e fundit të pallatit në...

Nje zjarr ka rënë në katet e fundit te nje pallati në një prej lagjeve kryesore të qytetit të Pogradecit. Nga pamjet që DRONI.al disponon,...

Rrëfime tronditëse/Nënë e bijë u mbytën në rezervuar, burri shpërthen në...

Bashkëshorti i Lirisë, gruas që u mbyt tragjikisht në gropën me ujë bashkë me të bijën, rrëqeth mbarë shqiptarët me rrëfimin në emisionin “Shqiptarët...

FOTO/Konsumuan alkool në lokalin e tij, dhunohet barbarisht pronari në Pogradec

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në fshatin Dunicë të Pogradecit. Burime zyrtare bëjnë me dije se një 40-vjeçar është dhunuar...

Bie nga kabina elektrike, humb tragjikisht jetën 40-vjeçari

Një 40 vjeçar ka humbur jetën pasi është rrëzuar nga një kabinë elektrike në qytetin e Pogradecit. Dyshohet se shtetasi me iniciale P.M, banues...