E FUNDIT/Gjendet i vetëvarur 44-vjeçari grek në Fier

Një 44-vjeçar grek u gjet i vetëvarur në fshatin Libofshë të Fierit.

Sipas policisë, sot rreth orës 13:00, në fshatin Libofshë, Fier, në oborrin e banesës është gjetur nga bashkëjetuesja e tij, i vetëvarur shtetasi grek J. A. 44 vjeç, i cili bashkëjetonte me shtetasen E. G. në banesën e saj në Libofshë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje