Tag: plagosje

Incidenti i rëndë në Patos/Pesë të rinj sulen të rrëmbejnë dhe...

Arrestohet një person dhe shpallen në kërkim katër të tjerë lidhur me plagosjen e ndodhur në Patos tre ditë më parë. Sipas policisë këta persona kanë tentuar...

Ngjarje e rëndë në Kamëz, plagosi me thikë gruan, i moshuari...

Policia parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm, duke evituar një ngjarje të rëndë kriminale në familje. Mesohet se nje person ka goditur me thikë bashkëshorten në banesë....

Sherr me thika në Tiranë, plagoset një person

Një 45-vjeçar është arrestuar nga policia në Tiranë, pasi akuzohet për plagosje. Sipas uniformave blu është arrestuar Argjir Dusha 50 vjeç, banues në Tiranë. Ky...

Sherr me fqinjin, vëllezërit në Himarë plagosin dhe 3 nga forcat...

Dy vëllezët janë konfliktuar me fqinjin e tyre në fshatin Vranisht, Himarë, dhe për t’i ndarë ka ndërhyrë policia. Më pas vëllezërit kanë goditur fizikisht...

Të shtëna me armë në Fier: Plagoset 50-vjeçari, autorët djegin makinën

Të shtëna me armë janë regjistruar pak pas mesnate në Fier. Njoftohet se rreth orës 00:30, në lagjen Mbrostar-Ferko, Fier, është plagosur me armë...

Shënohet një ngjarje e rëndë në Xhafzotaj, vritet me thikë 65-vjeçari

Një 65 vjeçar ka ndërruar jetë në spitalin e Durrësit pas goditjes me mjete prerëse, ndërsa i plagosur ka mbetur edhe i vëllai 63...

Aksident i rëndë në Urën Vajgurore, humb jetën 60-vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme (21 korrik), në Urën Vajgurore. Një automjet tip Benz, ka përplasur një 60-vjeçar i cili drejtone...

Plagoset i riu pas sherrit në Tepelenë, policia në kërkim të...

Një 25-vjeçar është plagosur me thikë në fshatin Hormovë të Tepelenës. A.S është plagosur pas një sherri me një tjetër person. Ngjarja ka ndodhur para pak...

Plagosje e rëndë, arrestohet 17-vjeçari në Durrës

Policia ka arrestuar në flagrancë një 17-vjeçar, për veprën penale "Plagosja e rëndë me dashje". Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacionin e Policisë Plazh...

Sherri dhe plagosja në Maliq, vihet në pranga një person

Autoritetet policore kane arrestuar nje person ne Maliq, i cili eshte fajtor per nje sherr dhe plagosje diten e djeshme. "Në vijim të informacionit paraprak...