Tag: plagosje

EMRAT/Aksident i rëndë në Krujë, 3 të plagosur me urgjencë...

Një aksident i rende ka ndodhur ne aksin Krujë-Laç, ku te plagosur kanë mbetur 3 personave. Burime zyrtare nga policia sqarojnë se te plagosurit janë  Hajrie...

“7 banorë të lënduar”, Policia deklaratë zyrtare pas tensioneve: Bllokohen dy...

Policia ka dalë me deklaratën zyrtare pas aksionit të nisur mëngjesin e sotëm nga Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit për prishjen e 33...

Tjetër aksident i rëndë në vend, 1 viktimë dhe 1 i...

Një aksident tjetër me pasojë vdekjen ka ndodhur pas mesnate në aksin rrugor që lidh lagjen Gerhot me rrugën nacionale në Gjirokastër. Si pasojë e...

DETAJE/Shqiptari vritet nga kunati, si degradoi konflikti mes familjeve në Itali

Nnjë ngjarje e rende ka ndodhur në Itali mes dy familjeve shqiptare, me pasojë një viktimë. Viktima është Shpend Allushi, shkruajnë mediat e vendit...

Plagosje në Tiranë, 36-vjeçari përfundon në spital, çfarë ka ndodhur

Policia e Tiranës ka dhënë detajet e një ngjarjeje të ndodhur ku ka mbetur i plagosur me thikë një 36-vjeçar. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur...

Pritet me sharrë gjatë punës, niset me urgjencë në Tiranë 34-vjeçari

Një tjetër person dëmtohet rëndë teksa ishte duke punuar. Sipas informacioneve të fundit, një 34-vjeçar është aksidentuar gjatë punës, teksa ishte duke punuar me...

LAJM I FUNDIT/Sherr për një femër, vritet një person dhe plagoset...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kavajë. Një punonjës i policisë së burgjeve raportohet se ka vrarë me armë zjarri...

Qëllohet me armë 27-vjeçari brenda në makinë, policia në Kurbin jep...

Te shtëna me armë janë dëgjuar në Kurbin kete mesditë.  Burime policore thane se persona ende te paidentifikuar kane qelluar ne derjtim te automjetit...

“Audi” përplaset me kamionçinën, policia jep detajet nga aksidenti në Lezhë:...

Policia ka dhënë informacionet zyrtare pas aksidentit të rëndë në Lezhë, ku raportohej paraprakisht se ishin disa të plagosur. Policia ka konfirmuar se janë 3...

Trajleri godet autobusin në Librazhd, vdes gruaja dhe plagosen dy të...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lbrazhd, në aksin rrugor të Qafë Thanës. Burime nga policia informojnë se ka humbur jetën një grua...