LAJM I FUNDIT/Të shtëna me armë, dyshohet për një të plagosur

Të shtëna me armë në Gjirokaster. Sipas te dhenave te para, ngjarja ka ndodhur ne fshatin Valare prane qytetit.

Si pasoje e te shtenave te shenuara pak me pare raportohet se nje person ka mbetur i plagosur.

Nuk ka ende detaje lidhur me ngjarjen, shkaqet dhe rrethanat. Policia ka nisur hetimet per zbardhjen e plote te ngjarjes.

vijon..

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje