Tag: plagosje

Rrëshqitje gurësh në një restorant në Kaninë, dyshohet për një të...

Rrëshqitje gurësh në një restorant në Kaninë, dyshohet për një të lënduar. Gurët kanë rënë brenda ambientit të një lokali, ku qëndronte dhe qytetari. Ai...

Krimi horror në lokalin në Kavajë, arrestohet autori që goditi me...

Katër ditë pasi masakroi fqinjin në Kavajë, policia ka vënë në pranga autorin Rizan Aliu. Video e momentit kur Aliu godet me thikë duke...

Aksident i rëndë në Golem, përplasen tre automjete, dyshohet për dy...

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në Golem, pranë mbikalimit. Sipas informacioneve të para dyshohet për dy persona të lënduar, dy...

Sherr në Tiranë, një person përfundon me plagë të rënda në...

Nje ngjarje e rende ka ndodhur  ne Tirane, teksa raportohet se nje person ka mbetur i plagosur. Burime nga policia njoftojne se ngjarja ka ardhur...

Aksident masiv në Krujë, plagosen disa persona

Një aksident ka ndodhur pas mesnate në Krujë, pasi janë përplasur tre automjete. Mësohet se një mjet tip “Audi” me drejtues shtetasin E.M., është...

35-vjeçari nga Pogradeci plagos një person, policia rrethon zonën

Një konflikt çasti i ndodhur në një lokal në fshatin Bishnicë të Pogradecit është përshkallëzuar deri në përdorimin e armës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Incidenti i rëndë në Patos/Pesë të rinj sulen të rrëmbejnë dhe...

Arrestohet një person dhe shpallen në kërkim katër të tjerë lidhur me plagosjen e ndodhur në Patos tre ditë më parë. Sipas policisë këta persona kanë tentuar...

Ngjarje e rëndë në Kamëz, plagosi me thikë gruan, i moshuari...

Policia parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm, duke evituar një ngjarje të rëndë kriminale në familje. Mesohet se nje person ka goditur me thikë bashkëshorten në banesë....

Sherr me thika në Tiranë, plagoset një person

Një 45-vjeçar është arrestuar nga policia në Tiranë, pasi akuzohet për plagosje. Sipas uniformave blu është arrestuar Argjir Dusha 50 vjeç, banues në Tiranë. Ky...

Sherr me fqinjin, vëllezërit në Himarë plagosin dhe 3 nga forcat...

Dy vëllezët janë konfliktuar me fqinjin e tyre në fshatin Vranisht, Himarë, dhe për t’i ndarë ka ndërhyrë policia. Më pas vëllezërit kanë goditur fizikisht...