Sherr mes fqinjëve në Lezhë, goditet me sende të forta 26 vjeçari

0Shares
0

Një 30 vjeçar është arrestuar në Balldre të Lezhës pasi goditi fqinjin e tij me sende të forta.

Sipas policisë, 30 vjeçari me indiciale F.P., banues në fshatin Balldre të Lezhës, pas një konflikti të çastit ka goditur J.P., 26 vjeç duke i shkaktuar dëmtime.

Materialet hetimore iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje “.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje