Sherr në Tiranë, një person përfundon me plagë të rënda në spital

Foto Ilustruese

Nje ngjarje e rende ka ndodhur  ne Tirane, teksa raportohet se nje person ka mbetur i plagosur.

Burime nga policia njoftojne se ngjarja ka ardhur pas nje sherri te momentit.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 22.08.2020, rreth orës 13:50, në Selitë, pas një konflikti të çastit për motive të dobëta, shtetasi Sh.D., ka goditur me sende të forta shtetasin I.M., i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Shtetasi Sh.D., u shoqërua në ambientet e Komisariatit Nr.2, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje