Rrëshqitje gurësh në një restorant në Kaninë, dyshohet për një të lënduar

Rrëshqitje gurësh në një restorant në Kaninë, dyshohet për një të lënduar.

Gurët kanë rënë brenda ambientit të një lokali, ku qëndronte dhe qytetari. Ai ndodhet i shtruar në spitalin e Vlorës, ndërsa ende nuk ka detaje të tjera për ngjarjen.

Dyshohet të jetë dëmtuar një punëtor i kantierit të ndërtimit të Bypassit. Nga burimet mësohet se ai ka marr fraktura ne trup. Ka thyer këmbën por fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Rrëshqitje të dherave dhe rënie të gurëve ka pasur edhe në Sarandë , ku disa akse rrugore të saj vihet re prania e gurëve të mëdhenj, që fatmirësisht nuk kanë shkaktuar të plagosur.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje