Ngjarje e rëndë në Malësi të Madhe, plagoset me thikë i moshuari

Ndaje

Nje tjeter tentative vrasje ka ndodhur ne nje zone tjeter, konkretisht ne Malësine e Madhe. Burime zyrtare konfirmojne ngjarjen e cila fatmiresisht nuk ka sjelle humbje jete, por vetem plagosje.

Sipas informacioneve, i plagosur ka mbetur nje i moshuar, i cili eshte goditur me mjet preres nga nje 25-vjeçar.

Informacion Paraprak

Me datë 29.05.2020 në orën 11:30, në fshatin Vukpalaj, Malësi e Madhe, është plagosur me mjete prerëse shtetasi Gj. P. 65 vjeç i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve në Spital, Malësi e Madhe.

Menjëhere kanë shkuar shërbimet e Policisë ku kanë indentifikuar si autor të dyshuar shtetasin A. P. 25 vjeç, banues në fshartin Vukpalaj, i cili u shoqërua në Komisariatin e Policisë Malësi e Madhe.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje