Tag: detaje

“Të mbyti virusi moj nëno”, e moshuara në Tiranë bie pre...

Një e moshuar në Tiranë ka rënë pre e  nje grabitje me nje skenar qe nuk e sheh kurdo here. Teksa po dilte nga...

Nëna e vëllezërve që vranë taksistin pranon lidhjen intime me të,...

Zbardhet dëshmia që ka dhënë në polici, Saimir Shera, njëri nga vëllezërit e arrestuar për vrasjen e taksistit 71 vjeçar, Abdulla Budlla, me të...

Shmanget aksidenti fatal në Tiranë, makina hip mbi trotuar dhe përplas...

Një aksident që mund të ishte fatal ka ndodhur në Tiranë. Pakujdesia e një shoferi të dehur në timon i ka rrezikuar jetën katër këmbësorëve...

Merret peng një 34-vjeçar në Durrës, policia zbardh detajet nga ngjarja

Nje person eshte marre peng në qytetin e Durrësit këtë mëngjes. Policia bëri me dije se për rreth një orë, një 34-vjeçar është mbajtur...

DETAJE/Koronavirusi iu merr jetën dhe dy personave të tjerë tek Infektivi

Edhe 2 persona te tjera i shtohen listes se viktimave nga koronavirusi. Fatkeqësisht dy qytetarë nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në...

Vajza e mbijetuar e tragjedisë në Tiranë reagon mes lotësh: “Kam...

Blerta është e vetmja e mbijetuar nga familja Josifi, të cilën e kanë ndjekur tragjeditë që prej vendit të origjinës, Përmeti. Burime nga policia bëjnë...

Breshëri ndaj makinës në Shkodër, policia: Ishte paralajmërim ndaj 49-vjeçarit

Policia ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë sot në Darragjat të Shkodrës. Burime zyrtare bene me dije se dy persona të maskuar...

Dronët monitorojnë Krujën për kanabisin, kapin “mat” kryetarin e Cudhit dhe...

Policia e Krujës ka proceduar penalisht kryetarin e Njësisë Administrative Cudhi dhe 6 kryepleq  fshatrash, ku u gjetën rrënjë kanabisi. Sipas policisë në këtë operacion...

Dy aksidente në kryeqytet, mes të plagosurve një i mitur

Diten e sotme, raportohet per dy aksidente te ndodhura ne kryeqytet. Sipas burimeve nga policia, aksidentet nuk kane shenuar fatmiresisht viktima, por njeri prej...

Shpërthen droga në vend, arrestime në Tiranë, e pësojnë inspektorët dhe...

Ka vijuar kontrolli masiv i territorit, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të bimëve narkotike. Policia ka goditur dhe...